во ,

Како изгледале 16 познати личности од акционите филмови на почетокот на нивните кариери

Акционите филмови со години се водечки на бокс офисот, а филмовите како Паркот Јура и Аватар ја револуционизираа филмската индустрија со нови технологии. Ѕвездите како Брус Ли, Том Круз, Џеки Чен и Арнолд Шварценегер ја освоија љубовта на своите фанови со своите неверојатни акробации и изведби.

1. Анџелина Џоли

2. Даниел Крег

3. Шон Конери

4. Рајан Рејнолдс

5. Мила Јовович

6. Сигорни Вивер

7. Мишел Јео

8. Чак Норис

9. Роберт Патрик

10. Антонио Бандерас

11. Николас Кејџ

12. Џон Сина

13. Џеки Чан

14. Линда Хамилтон

15. Ед Харис

16. Џоди Фостер

Што мислиш?

16 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

21 Мачки што го подигнаа концептот на уникатен изглед на ново ниво

18 Луѓе уживаат во нивните градинарски успеси