во ,

Како изгледа кога гром ќе удри во облакодер?

Во кинескиот град Шенјанг се случило нешто што ретко се гледа на камера – гром удрил директно во облакодер. За момент се заблескало, а тогаш на улицата почнале да паѓаат искри.

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Илустрации докажуваат дека вистинските задоволства во животот се бесплатни

17 Фотографии прикажуваат колку е прекрасен светот околу нас