во ,

Кај си бе брат те снема. Откако излезе со онаа јаката од Инстaгрaм, се изгуби….

Реклама

– Кај си бе брат те снема. Откако излезе со онаа јаката од Инстaгрaм, се изгуби. Како помина состанокот? Ја ќари ли?

– Остај брат, катастрофа…

– Е како така? Нели зборевме да ѝ кажеш дека дедо ти е многу богат?

– Ѝ кажав…

– И што се случи?

– Сега ми е баба…


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гледам внукот пак ти го оставиле на чување…

Здраво, на телефон е класната на вашиот син. Извинете што вака директно…