во ,

Келнер, донеси ми чај без лимон…

Реклама

– Келнер, донеси ми чај без лимон.

Келнерот:

– Извинете, немаме лимон, може ли без нешто друго?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како продава русокоса кондоми…

Баба го праќа дедо во продавница и му вели…