во ,

Кијану Ривс е непрепознатлив: Со децении не сме го виделе ваков – избричен и потстрижен

Косата до раменици по која што беше препознатлив е во заборав, како и неговата брада.

По долги години, Кијану Ривс, одлучи да го смени својот изглед.

Неговата коса до раменици по која што беше навистина препознатлив ја нема, како и неговата брада- сега тој има „војничка“ фризура.

Новиот изглед е резултат на неговата улога по која што е препознатлив, снимањето на филмот „Matrix 4“. Откако фотографиите се појавија на интернет обожавателите не пропуштаат да делат комплименти на сметка на популарниот актер и коментираат дека „повторно е оној стар шармер“, но и дека „изгледа неколку години помладо“.

Кијану со новата фризура бил забележан пред хотелот во Берлин каде што веќе неколку месеци се снима четвртото продолжение на култниот филм, а до хотелот го однела неговата девојка Александра Грант, откако го поминале заедно викендот.

Што мислиш?

30 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Милорд, треба да Ви признам нешто. Јас не сум девствена!

10 Серии со највисоки рејтинзи кои целосно ќе го обземат вашиот ум доколку се одлучите да ги погледнете