во ,

Кога се возам со градски низ Скопје…

Суровата реалност…

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Предизборна кампања во Македонија…

Денес правам 10 години…