во , ,

Кога ќе ги помешам гаста со кочницата…

А кучето гледа мртво ладно…

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оние од средно што не знаеја да бекнат англиски…

Кофи шоп има на пластичарска…