во ,

Компјутер пред 58 години и денес

komp


Навалица Ви препорачува

KICK IT Чорапи

1,450 ден.

Што мислиш?

26 Points
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ама си глупа…

Приказна која сите ја знаеме