во ,

Комши, знам дека е карантин и сите сме нервозни…

– Комши, знам дека е карантин и сите сме нервозни, но зошто толку многу ја караше жена ти вчера?

– Не сакаше да ми каже каде ги потрошила парите…

– Ааа, тоа ли било. А зошто тогаш денес ѝ викаше уште посилно?

– Ми кажа каде ги потрошила…

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

50+ Фотографии за кои тешко да се најде логично објаснување

25 Работи пред и после темелно чистење