во ,

Млад брачен пар веќе немал од што да живее, па жената се одлучила на проституција…

Реклама

Млад брачен пар веќе немал од што да живее,

па жената се одлучила на проституција.

После првата ноќ се вратила дома со 102 евра.

Мажот:

– Па не е лошо за прв пат, но која будала ти дала бакшиш 2 евра?

Жената:

– Е па, две по две се собраа.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Душо, многу те сакам! Зошто ова не ми го кажа порано…

Се дави некој турист во Охрид, и почнал да вика: HELP! HELP! HEEELPP!…