во ,

Лежат маж и жена во кревет, и мажот ѝ шепнува на жената на уво…

Лежат маж и жена во кревет, и мажот ѝ шепнува на жената на уво:

– Сакаш ли да си играме доктори?

– А дали сакаш државен или приватен? – го прашува жената.

– Како тоа мислиш? – прашува мажот.

– Па, ако сакаш државен, тогаш ќе мораш да чекаш околу 2-3 месеци, а ако сакаш приватен, тоа ќе те чини 100 евра – му вели жената.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди Мујо на море и таму запознава плавуша од Скандинавија…

Маж и жена спијат во кревет кога среде ноќ се слуша некој звук…