во ,

Ленче, кој беше тој што излезе од кај вас вчера?

Комшивката љубопитно прашува:

– Ленче, кој беше тој што излезе од кај вас вчера?

– Аааа, студент, четврта година!

– Редовен или?

– А не, само кога мажот ми го нема…

Што мислиш?

30 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Жал ми е да си го разбудам детето…

15 Урнебесни фотографии од емоциите на овие деца ќе ви го разубават денот