во , ,

Луѓето споделуваат филмови што би сакале да ги гледаат како LEGO филмови, па ја искористивме вештачката интелигенција за да ги оживееме

Реклама

Ако можете да направите некој омилен филм во Лего филм, кој би бил тој? Низ нашите умови почнаа да ни се вртат визии за лего филмови па решивме да ги искористиме предлозите со најмногу гласови (и неколку филмови по наш избор) и да ги оживееме со вештачка интелигенција! Тука се:

1. Џон Вик (2014)

2. Педесет нијанси сиво (2015)

3. 300 (2009)

4. Умри машки (1988)

5. Убиј го Бил: Vol. 1 (2003)

6. Големиот Лебовски (1998)

7. Тоа (2017)

8. Опенхајмер (2023)

9. Дедпул (2016)

10. Starship Troopers (1997)

11. Деверици (2011)

12.Мамурлак (2009)

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ќерката ја прашува мајка си…

Смртта брка пензионер. Бега пензионерот од смртта од влез во влез…