во ,

Маж и жена спијат во кревет кога среде ноќ се слуша некој звук…

Маж и жена спијат во кревет кога среде ноќ се слуша некој звук. Жената се стресува, се уплашува и вика:

– Јој, тоа мора да е мојот маж!

Мажот кога го слуша тоа, скокнува од креветот и трчајќи побегнува низ прозорецот. Се враќа тој по 2 минути бесен и изгребан, и ѝ вели на својата жена:

– Објасни ми ти мене што значи тоа… мора да е мојот маж?!

– Објасни ми ти прво мене зошто се уплаши и побегна?


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Лежат маж и жена во кревет, и мажот ѝ шепнува на жената на уво…

Јас и мојот сопруг имаме отворен брак и дознав дека сум бремена од друг маж