во , ,

Маж од 190 см и 100 килограми влегува во кафеана и од врата почнува да вика…

Реклама

Маж од 190 см и 100 килограми влегува во кафеана и од врата почнува да вика:

– Има ли во оваа кафеана некој посилен од мене?!

Станува човек, 200 см висок, 120 кг тежок, го гледа право во очи и вели:

– Јас сум посилен!

Тогаш првиот, убаво и со тивок глас вели:

– Би биле ли толку љубезни да ми помогнете да ја бутнеме мојата лада?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мајката го шиша синот, а тој се противи и вика…

Мојата 19-годишна ќерка излегува со многу постар маж, а јас и нејзиниот татко сме загрижени