во ,

Маж стои во ред во супермаркет, зад него стои русокоса и му се смешка….

Реклама

Маж стои во ред во супермаркет, зад него стои русокоса и му се смешка. Се изненадил што таква убавица му се смешка па ја прашал:

– Извинете, се познаваме од некаде?

– Па можеби се лажам, но мислам дека сте татко на едно од моите деца.

Го враќа филмот назад, кога еднаш бил неверен.

– Боже,дали сте вие стриптизерката од мојата ергенска вечер, со која пред сите имав се*с на масата за билијард?

– Не, јас сум наставничката по англиски јазик на вашиот син.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мамо, ќе имаме тест по географија. Каде се наоѓа Франција?

Газдата на еден кафич бил толку сигурен дека неговиот шанкер е најсилниот човек во градот…