во ,

Маж стои во ред во супермаркет, зад него стои русокоса и му се смешка…

Реклама

Маж стои во ред во супермаркет, зад него стои русокоса и му се смешка. Се изненадил што таква убавица му се смешка па ја прашал:

– Извинете се познаваме од некаде?

– Па можеби се лажам но, мислам дека сте татко на едно од моите деца.

Му се враќа филмот назад, на ситуацијата кога еднаш бил неверен.

– Боже, дали сте вие стриптизерката од мојата ергенска вечер, со која пред сите имав секс на масата за билјард?

– Не, јас сум наставничката по Англиски јазик, на вашиот син.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влегува Трпе во автобус. Седнува и ги става нозете на другото седиште…

Зошто Кинескиот ѕид се вбројува во седумте светски чуда…