во ,

Мали Џокица седи во училница, а учителката му вели…

Реклама

Мали Џокица седи во училница, а учителката му вели:

– Џокица, кажи ми кој е главниот град на Франција? Џокица одговара:

– Ама учителке, не сум јас од Франција!


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мујо и Хасо седат на клупа во парк. Мујо му вели на Хасо…

Итар Пејо одлучил да засади јаболки во својата градина…