во , ,

Мајката го шиша синот, а тој се противи и вика…

Реклама

Мајката го шиша синот, а тој се противи и вика:

– Не сакам фризура како тато!

– Мораш, сине, сите зборуваат дека личиш на комшијата…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Разговараат две баби, па првата вели…

Маж од 190 см и 100 килограми влегува во кафеана и од врата почнува да вика…