во ,

Мајката луто му вели на синот…

Реклама

Мајката луто му вели на синот:

– Ако не бидеш добар, нема повеќе да ти дозволам да одиш со тато во зоолошката градина!

– Нека, ионака не сакам да ги гледам оние голи тетки како играат.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Маж и жена одат на одмор на езеро…

Синот се спремил за излегување во град и прашува…