во ,

Мајко, можам ли да облечам мини сукња…

Реклама

– Мајко, можам ли да облечам мини сукња?

– Не!

– Можам ли да ставам кармин?

– Не!

– Можам ли да носам штикли?

– Не!

– Но мајко, имам 18 години!!!

– Знам, Милане, знам…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Која е разликата меѓу Црногорка и Французинка…

Двајца пријатели ловеле риба на Вардар и на едниот почнува да му трза стапот…