во ,

Миличка, изеди едно парченце тортичка!

– Миличка, изеди едно парченце тортичка!

– Фала зајче, не сакам.

– Ајде де, едно парче, гледај колку е вкусна!

– Значи не благодарам, не ми се јаде.

– Ама само малку пробај ја. Барем еден залак.

– Не сакам, бе! Некогаш си стварно досден идиот! После 6 не јадам, колку пати да ти кажам!

– ЈАДИ ТОРТА МОРИ, ГЛУПА!!! ПРСТЕН ИМА ВНАТРЕ!!! БРАК САКАМ ДА ТИ ПРЕДЛОЖАМ!

Што мислиш?

14 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Девојки кои очајнички сакаат пред олтар, погледнете како се борат за бидермаерот

16 Илустрации ги покажуваат убавините кога живееш сам