во ,

Минатиот пат сметката беше 50 евра, а сега 250. Што е разликата?

Реклама

Жена во поодминати години, ама добро очувана, спие во хотел. Сабајлето оди да плати на рецепција. Добива сметка и не може да поверува:

– Минатиот пат сметката беше 50 евра, а сега 250. Што е разликата?

– Рецепционерот: Ќе го повикам менаџерот да ви објасни…

– Менаџерот: Видете госпоѓо минатиот пат немавте доручек а сега имавте…

Јас не бев на доручекот…

– Ама сте можеле, имавме и интересна изложба на светски познат сликар и концерт на познат рапер.

Не бев ни на двата настана…

– Ама сте можеле…

Добро ќе платам, пишува чек и му го дава на менаџерот.

– Ама госпоѓо чекот ви на 50 евра а сметката е 250…


А тоа што имавме се*с сношти ќе ве кошта 200 Евра, па ќе се компензираме…

– Ама јас немав секс со Вас…

Ама сте можеле, јас бев спремна…


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Жена наплаќала бесплатен тоалет, заработила неверојатна сума: Ја откриле сосема случајно

Извинете госпоѓо, ќе сакате ли да станете од тоа место?