во ,

Ми ги украдоа сите кредитни картички!

Реклама

Трпе му вика на Цветко:

– Ми ги украдоа сите кредитни картички!

– Аман бе? Пријави ли во полиција?

– Не, а не ни планирам.

– Зошто?

– Па оној што ми ги украл троши помалку пари од Трпана.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На колку време ги менувате чаршавите?

„Слуга 2“ со Милош Биковиќ: Филмскиот хит сега и во македонските кина