во

Ми се јаве газдата на една теретана…

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ама дува, све да му е*ам…

13 Најчудни работи што луѓето ги заприметиле на Google Maps