во , ,

Модерни родители: Пар од Русија создава впечатливи и забавни фотографии со двете мали деца

Валерија Чекалина е популарна блогерка чија мрежа на следбеници на Instagram достигна над 7,5 милиони.

28-годишната Русинка најчесто позира со својот сопруг Артем, но неретко ним им се придружуваат нивните две мали деца.

Фотографиите на парот зрачат со романтика и гламур, додека фотографиите кои ги создаваат со ќеркичката и синчето се слатки и забавни.

Што мислиш?

22 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато, нешто ме боли грлото!

30+ Катастрофални фризури од типот „Зашто ме људи избегавају?“