во , ,

Можеби ќе ви биде тешко за верување, но овие производи навистина се купуваат

Големите компании смислуваат навистина сè и сешто за да дојдат до поголем профит. Понекогаш тие прават и производи кој на прв поглед (а и на втор) воопшто немаат смисла, но сеедно во некои случаи одлично се проаваат. Можете ли да поверувате дека овие производи некој навистина ги купува?

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како би изгледале Дали, Фрида Кало, Мона Лиза во денешницата?

26 искрени илустрации на Џон Холкрофт кои покажуваат што е погрешно во денешното општество