во , ,

Монтирале „коцкести“ тркала на Лада и притиснале гас! Погледнете го рускиот изум

Експеримент со еден од најзначајните изуми во историјата. Погледнете во видеото!


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јутјубер ги рекреираше игрите од серијата Squid Game, натпреварувачите се бореле за 456.000 долари

Оптичката илузија ги збуни ги збуни луѓето: „Имам објаснување, но не разбирам што се случува!“