во ,

Набилдано момче во теретана крева тегови…

Реклама

Набилдано момче во теретана крева тегови. Му приоѓа русокоса и го прашува:

– Чао убавецу, што правиш во сабота?

– Грб и нозе.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Го прашува соседот својот прв сосед…

Која е разликата помеѓу гуми Good Year и 500 потрошени кондоми…