во

Надвор е минус еден, а во мојот новчаник…

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

33 Хумористични стрипови за секојдневните борби низ кои повеќето од нас минуваат

Прашуваат говедар од едно планинско село кој наполнил 120 години…