во ,

Намерно или случајно? Мотоциклист поминува меѓу два автомобила, па…

Однесувањето на мотоциклистите во сообраќајот понекогаш може да биде безобразно, а погледнете што направил овој човек.Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Деца, кој има црни јајца?

7 Фотографии кои покажуваат што всушност се случува зад филмските камери