во ,

Најреалниот Инстаграм профил: Како всушност се облекуваат парижанките во секојдневието?

Уличните фотографии кои обично ги гледаме од Париз се направени во текот на Модната недела во Париз, а жените на нив се гламурозни, модно свесни и беспрекорни.Дали парижанките изгледаат исто и во секојдневието, на пример, кога одат до продавница?

Еден генијален Инстаграм профил ни дава да ѕирнеме во реалната слика на улиците во Париз и како жените вистински се облекуваат додека брзаат за на работа или претрчуваат до супермаркет.

Што мислиш?

25 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зошто имаме повторувачки соништа и кое е нивното значење

8 Познати личности кои драстично се променија за време на пандемијата