во

На америчките филмови џогираат, се тушираат…

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кај ги наваѓа вакви неписмени другарки, појма немам…

Блажо и Фата решиле да собираат пари за одмор…