во ,

На „гробишта“ за автомобили се наоѓаат 4.000 олдтајмери, а меѓу нив и последниот автомобил на Елвис Присли

Н алокацијата може да се види „море“ од возила од периодод од 1930-1980. Погледнете во видеото!

-20% Попуст

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпе му праќа писмо на синот во кое се наоѓала банкнота од 500 ден…

Какви цареви: Смислиле генијален начин како да спуштат кауч низ прозорец, сите им аплаудираат на идејата