во ,

Некаде во Македонија деновиве. Онлајн часот започнува…

Некаде во Македонија деновиве. Онлајн часот започнува.

Наставничката:

– Ученици, како да си го направам програмот на цел екран?

Ученик:

– Со, Alt и F4, наставничке…

„Nastavnichka has left the chat“

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 Луѓе ги исчистиле и средиле своите стари предмети, а тие сега се непрепознатливи

16 Слики од преслатки “спанковци” кои ќе ви го разубават денот