во ,

Нема веќе вистински мажи, вистински џентлмени!

Трпана разговара со пријателка:

– Нема веќе вистински мажи, вистински џентлмени!

– Е како нема? Мојот дечко ми го држи чадор кога врне дожд додека јас менувам гумата на колата!

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Авантуристички лик плови низ целиот свет со својата кокошка

Чудно суштество кое е спој на жаба и носорог