во ,

Нов тренд кој сите го обожаваат – Столици во облик на школка

Столиците во облик на школка моментално се хит во уредувањето, доаѓаат во сите бои и совршено прилегаат на секој простор.

Може да ги ставите во дневна, како додаток на гарнитурата или во спална, доколку имате поголем празен простор.

Изгледаат луксузно и софисицирано, удобни се и создадени за уживање, а се идеален додаток во ентериерот.

Пронајдете каде може да ги набавите, одберете ја вашата омилена боја и збогатете го домот со уште еден тренд:

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 Илустрации покажуваат колку се променле љубовните врски низ годините

Променила само една работа и сега е послаба за 60 килограми