во ,

Ова е Вали, зајчето со најдолги и најслатки уши на светот

Да ги ставиме слатките кучиња и мачки на страна само на кратко и да им обрнеме внимание на неодоливите зајчиња. Овие крзнени преслатки животни изгледаат како памучни топки, а нивната долга волна е заслужна за неверојатниот сладок изглед.

Запознајте го Вали, зајакот кој живее во Масачусетс, САД и вљубете се уште на прв поглед.

Што мислиш?

30 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јапонски уметник ги претвора животните фатени во интересен момент во скулптури, а разултатот е дури посмешен

9 Смешни фотографии кои прикажуваат како изгледа семејниот живот во вистинското светло