во ,

Овој Босанец знае како да игра на свадба, а да го избегне вирусот

На социјалните мрежи се шири снимка од еден гостин, кој на свадба дошол прилично необично облечен. Тој на подиумот се појавил во заштитно одело, а на глава носел кацига… Погледнете…

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 Комични стрипови за тоа како жителите од големите градови се разликуваат со луѓето од провинција и селата

Уметник ги замислува Дизни принцезите со по некое кило вишок