во ,

Огледалце, огледалце мое, кажи ми на светот најубав кој е?

Реклама

Си купив паметно огледало и го прашувам:

– Огледалце, огледалце мое, кажи ми на светот најубав кој е?

Огледалото ми одговара:

– Ти со здравјето како си?

– Одлично.

– Е па тоа е најважно!


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Утрчуе мужо дома и онака задишен вика и на жена му…

Сакам фризура како на Шакира, шминка како на Анџелина Џоли…