во ,

Омилениот вонземјанин E.T. се враќа на Земјата во неодолива празнична реклама

Фановите на „E.T.“ ќе бидат одушевени од нова празнична реклама во која омилениот вонземјанин се враќа на Земјата.

По 37 години, слаткото суштество доаѓа да се сретне со неговиот пријател Елиот, кој сега е возрасен човек со свое семејство.

Погледнете го видеото кое порачува да си ги обновиме контактите со лицата кои ни значат за време на празничната сезона:

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Какви автомобили возат најбогатите луѓе на планетата?

8 Цртани филмови кои ќе ве вратат во детството