во ,

Полицаец сопира студент и му вика: Лична карта ќе ве молам…

Реклама

Полицаец сопира студент и му вика:

– Лична карта ќе ве молам!

– Немам!

– Добро имате некој друг документ за идентификација?

Студентот му вади индекс и го дава на полицаецот. После некое време полицаецот:

– Брееј па ти си се изнапатувал!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Разговараат две русокоси, и едната и вели на другата: Ајде со ракета да одиме на сонцето…

Си праат муабет малото Пере и Кирето, како дошле на свет, а Кирето вика: Мене штркот ме донесол…