во , , ,

Полицијата ги запрела, а потоа „армија“ луѓе почнала да излегува од автомобилот

Полицијата ги запрела, а потоа „армија“ луѓе почнала да излегува од автомобилот…

Купи маица за 599 ден.

busted-maska-crna


Што мислиш?

17 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 Илустрации кои докажуваат дека луѓето денес како да подзаборавиле да уживаат во животот

Сакаше да го изненади од зад грб, но заврши на тревникот: Меси со мајсторски дриблинг против Санчез