во

Порано имаше само фиксен телефон…

Што мислиш?

30 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Денес правам 10 години…

Жал ми е да си го разбудам детето…