во

Починал иноваторот на сut/copy и paste командата…

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

21 Смешни и застрашувачки фотографии од галеби како крадат храна

18 Урнебесни мемиња со Џенифер Лопез кои ќе ве насмеат