во ,

Психијатарот му покажува на пациентот лист со дамка од мастило…

Психијатарот му покажува на пациентот лист со дамка од мастило:

– Што гледате?

– Гледам тажен, осамен човек, уморен од справување со идиоти, со ниска плата, напорна работа и мизерен, неправеден живот…

Психијатарот си ги брише солзите и вели:

– А на сликата?


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Италија во изолација: Како изгледаат каналите во Венеција без сообраќај со гондоли?

Секоја чест: Кафе барот „Номад“ од Скопје бесплатно им нуди на докторите и медицинските сестри кафе и сок за да се освежат