во ,

Разговараат двајца пријатели за една девојка…

Реклама

Разговараат двајца пријатели за една девојка:

– Зошто сите трчаат по оваа риба?

– Поради нејзината говорна мана.

– Каква говорна мана?

– Не знае да каже ‘не’!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Таткото ајкула го учи својот син…

Дакота Фенинг (30) откри слатка причина зошто Том Круз и праќа роденденски подарок секоја година