во ,

Разговор меѓу две по модерно кажано „старлети“: Значи не можам да разберам како можеше да го земеш оној дедо за маж…

Реклама

Разговор меѓу две по модерно кажано „старлети“

– Значи не можам да разберам како можеше да го земеш оној дедо за маж?!?!

– Ајде маа ти кога земаш пари да не прашуваш случајно која година се печатени?!!?


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Седат полицаец и неговиот син дома и полицаецот го кара синот: Сине навистина мислам дека не е во ред да пушиш уште во петто одделение…

Оди тип во Лотарија и им вика: Изгребав автомобил…