во ,

Реакцијата на ова маче на лентата за трчање е прегледана 7 милиони пати, еве и зошто

На Јутјуб се појави видео кое ја прикажува реакцијата на мачката Инди на подвижната лента за трчање, кое за нешто повеќе од еден месец е прегледано неверојатни 7 милиони пати.


Сопственикот на Инди, Волтер Санти, купил подвижна лента за трчање за да вежба, а мачката била повеќе од изненадена и љубопитно го набљудувала непознатиот предмет кој се нашол во нејзиниот дом.

Таа не можела ниту да одолее, а да не ја испроба лентата па шетала, паѓала и трчала по неа. Се обидувала дури и да го дофати топчето, што ѝ одело малку потешко.

Сопственикот не можел да се воздржи од смеа, гледајќи ги нејзините обиди, а зошто ова видео насмеа и многу други гледачи – проверете сами.

Навалица Ви препорачува

Машки папучи

1,600.00 ден

Навалица Ви Препорачува

Машки папучи

1,600.00 ден

SOCKS ADDICT

1,070.00 ден

Олд Скул бандана

600.00 ден

Што мислиш?

29 Points
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Причини зошто најдобрата пријателка е најважна во животот

Овој човек успеал да ги измами сите: Карло бил на лажно боледување 35 години, па отишол во пензија! Еве како му успеало тоа