во ,

Ријана ги сподели своите фотографии за да ја покаже убавината на мајчинството

Реклама

Ријана, глобално познатата пејачка и модна икона, отвори ново поглавје во својот живот додека тргнува на прекрасното патување на мајчинството. Позната по нејзината хипнотизирачка музика и воодушевувачки стил, Ријана уште еднаш го плени светот со веста за нејзината бременост. Обожавателите со нетрпение го очекуваат доаѓањето на нејзината радост, додека таа грациозно го истакнува својот блескав сјај. Со својата препознатлива елеганција и моден избор, Ријана продолжува да ги инспирира идните мајки насекаде.

Ријана ги споделува своите искрени фотографии за да ја покаже убавината на мајчинството

Ријана ги воодушеви своите фанови со воодушевувачки фотографии на Инстаграм. Таа сподели колекција од воодушевувачки слики од бременоста, прикажувајќи го нејзиното радосно патување во мајчинството. Овие хипнотизирачки снимки ја доловуваат блескавата убавина на Ријана, украсена со долен дел од бикини и извонреден златен накит. Таа со гордост го покажува своето бебешко испакнатино стомаче.

Ријана ги споделува своите искрени фотографии за да ја покаже убавината на мајчинството

Сликите се направени за време на нејзината прва бременост. Мултиталентираната уметничка сега го очекува своето второ дете со A$AP Rocky. Ријана ја изненади својата публика со оваа радосна објава за време на нејзиниот наелектризиран настап на полувремето на Супер Боул во 2023 година во февруари. Иако датумот на доспевање за нејзиниот претстоен пакет на радост останува необјавен.

Ријана ги споделува своите искрени фотографии за да ја покаже убавината на мајчинството

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10+ Ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

13 Урбани дизајни кои можат да го променат секој град на подобро